13.00, 26 listopada
WIADOMOŚĆ DNIA
Drugi remis z rzędu
komentarze: 0
VfL Bochum podzieliło się punktami z Erzgebirge Aue. Mecz 25. kolejki 2. Bundesligi na Vonovia RuhrStadion zakończył się wynikiem 1-1. Goście trafili do siatki jako pierwsi, za sprawą rzutu karnego Dimitrija Nazarowa, natomiast bramkę dla VfL zdobył w drugiej połowie Johannes Wurtz.

Więcej wkrótce...
dodał: tuh, dnia: 21.03.2017, 15:14
AKTUALNOŚCI
Gökhan Gül przechodzi do Fortuny
komentarze: 1
Gökhan Gül w dniu dzisiejszym podpisał czteroletni kontrakt z Fortuną Düsseldorf. 18-latek, który związany był z VfL od 2005 roku w obecnym sezonie wystąpił tylko w dwóch meczach drużyny seniorskiej.

"Zawsze, gdy wychowanek opuszcza swój klub jest smutno, ale i on ma prawo do własnych decyzji. Życzymy mu wszystkiego dobrego." - mówił dyrektor sportowy, Christian Hochstätter.

Umowa, która wiązała obrońcę z klubem do 2018 roku, została przedwcześnie rozwiązana. Kwoty transferu nie ujawniono.
dodał: VFL, dnia: 02.01.2017, 20:06
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Zdrowych, pogodnych, spokojnych i prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku życzy wszystkim, swoim czytelnikom redakcja strony VfL-Bochum.pl!
dodał: VFL, dnia: 24.12.2016, 15:18
Remis na Millerntor
VfL Bochum zremisowało 1-1 wyjazdowe spotkanie 17. kolejki 2. Bundesligi przeciwko FC St. Pauli. Jako pierwszy do siatki trafił Peniel Mlapa, jednak po przerwie wyrównał Aziz Bouhaddouz. VfL przez większość meczu grało w osłabieniu po czerwonej kartce Timo Perthela.

dodał: VFL, dnia: 17.12.2016, 15:01
Zapowiedź meczu: FC St. Pauli - VfL Bochum