15:30, 13 sierpnia
WIADOMOŚĆ DNIA
Arminia górą w derbach
komentarze: 0
VfL Bochum wciąż bez zwycięstwa w 2. Bundeslidze. Piłkarze Ismaila Atalana przegrali w 3. kolejce rozgrywek z Arminią Bielefeld 2-0 po golach Andreasa Voglsammera i Konstantina Kerschbaumera. Niebiesko-biali z zaledwie jednym punktem na koncie znajdują się coraz bliżej strefy spadkowej.

Pomimo kilku absencji w drużynie Ismaila Atalana, przyjezdni przez długą część pierwszej połowy naprawdę mogli się podobać. Faworyzowana Arminia rozpoczęła spotkanie jednak od groźnego ataku lewą stroną, po którym w dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się Voglsammer. Bramkarz gości wyczuł intencje napastnika i na raty zdołał...
dodał: tuh, dnia: 22.08.2017, 18:07
AKTUALNOŚCI
Gkaloustian odchodzi do VfB Stuttgart
komentarze: 2
Chaik Gkaloustian opuszcza Castroper Strasse na rzecz drugiej drużyny VfB Stuttgart. Młodzieżowy reprezentant Armenii dołączył do VfL w lutym 2016 roku. Od tamtej pory zaliczył 21 występów w zespole U19.

Ponadto regularnie uczestniczył w szkoleniach pierwszej drużyny, a także brał udział w kilku meczach sparingowych. VfL Bochum życzy zawodnikowi wszystkiego dobrego w dalszej karierze.
dodał: tuh, dnia: 05.07.2017, 00:25