13:30, 23 kwietnia
WIADOMOŚĆ DNIA
Zapowiedź meczu: VfL Bochum - Dynamo Dresden
komentarze: 0
Do końca sezonu pozostały już tylko 4 kolejki, jednak VfL Bochum nadal musi walczyć o punkty, niezbędne do utrzymania. W piątek 28. kwietnia Niebiesko-biali zmierzą się na Vonovia RuhrStadion z Dynamem Drezno. Początek spotkania o godzinie 18:30.

W spotkaniu obydwu drużyn, rozegranym jesienią w Dreźnie, padł remis 2-2. Wcześniej do pojedynków VfL z Dynamem doszło w sezonie 2013/14 i wówczas oba spotkania zakończyły się remisami (1-1 i 0-0). W rozgrywkach 12/13 VfL Bochum dwukrotnie pokonało ekipę z Drezna (2-1 i 3-0).

Aktualnie podopieczni Gertjana Verbeeka zajmują 10....
dodał: tuh, dnia: 27.04.2017, 10:11
AKTUALNOŚCI
Porażka z ADO. Powrót Eisfelda i Bandowskiego
W ubiegłą środę podopieczni Gertjana Veerbeka korzystając z przerwy na mecze reprezentacji rozegrali mecz kontrolny, w którym przeciwnikiem Niebiesko-białych był ADO Den Haag. Piłkarze VfL pomimo szybkiego prowadzenia, na które już w drugiej minucie wyprowadził ich Peniel Mlapa przegrali to spotkanie 1-2. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą, a bramki dla holenderskiego pierwszoligowca zdobyli Wolters (15.), i Becker (30.). Jedynym pocieszeniem był fakt, że po dłuższych nieobecnościach spowodowanych kontuzjami, na boisku ponownie ujrzeliśmy Thomas Eisfeld oraz nowo pozyskanego Jannika Bandowskiego.

VfL Bochum: Dornebusch – Gündüz, Gyamerah,...
dodał: VFL, dnia: 30.03.2017, 17:23
Zapowiedź meczu: VfL Bochum - Erzgebirge Aue