Wywiad z Marcelem Maltritzem
komentarze: 17
 Tym razem oficjalna strona VfL Bochum przeprowadziła wywiad z niemieckim obrońcą  naszej drużyny - Marcelem Maltritzem.

vfl-bochum.de: Witaj Marcel! Niezbyt dobrze rozpoczęliście sezon, musicie coś  zmienić. Kilka razy pokazałeś się z dobrej strony, ale efekty nie są powalające.

Marcel Maltritz: W meczu z KSC poszło mi znacznie gorzej niż w pojedynku  pucharowym z Munster. Szczególnie w pierwszej połowie grałem słabo. W kolejnym  meczu powinno być lepiej w całej drużynie, bo momentami brakowało nam siły w  ataku.

vfl-bochum.de: Jednak nawet z takich słabych meczów można wyciągnąć pozytywne wnioski. Co szwankuje w drużynie?

Marcel Maltritz: Przede wszystkim posiadanie piłki. Musimy rzedziej tracić piłki, bo w meczu z KSC można było zauwazyć, że gubuliśmy piłki przed lub tuż za linią środkową boiska. Mieliśmy zaledwie 90 minut na pokazanie klasy, co niestety nam się w tamtym meczu nie udało.

vfl-bochum.de: Teraz macie dużo czasu na to, aby popracowac nad skutecznością, jednak cały czas istnieje obawa, że nie uda Wam się to perfekcyjnie.

Marcel Maltritz: Aż do niedzieli będziemy bardzo ostro trenować, głównie musimy popracować nad skutecznością w ataku. Szkoda tylko, że brakuje nam aż siedmiu zawodników. To dla nas bardzo ważne, aby szybko sie oni wyleczyli i jak najszybciej wrócili do gry bo potrzebujemy ich pomocy. Pozostali zawodnicy wiedzą, że musimy w meczu z Wolfsburgiem zrobic cos więcej niż ostatnio. Po meczu z KSC trener powiedział, że wszyscy jesteśmy Mam KSC po grze powiedział, że wszyscy musimy poprawić naszą grę. Sądząc po tym, jak ostro trenują, wzięli słowa trenera na poważnie.

vfl-bochum.de: Teraz czeka Was pojedynek z Wolfsburgiem - czy według Ciebie jest to silna drużyna?

Marcel Maltritz: To dobry zespół, bez wątpienia. Niemniej jednak, ma swoje słabości. Poza tym, oni także są osłabieni, gdyż kilku ich graczy jest kontuzjowanych bądź będzie pauzowac za kartki. A co więcej: w zeszłym seoznie mieli także dobrą drużynę a my dwukrotnie ją pokonaliśmy!

vfl-bochum.de: Czego będziecie potrzebowali w meczu z Wilkami?

Marcel Maltritz: Musimy być w stu procentach skoncentrowani i zmobilizowani. Tylko wtedy możemy istnieć na boisku jako zespół. Jesli nie będziemy zgrani, ciężko będzie nam wygrać. Każdy zawodnik musi zagrać z pełną skutecznością, wtedy mamy szansę!
dodał: tuh, dnia: 21.08.2008, 15:17
#1 pablo, 21.08.2008, 12:22
Dobrze mówi Obyśmy wygrali w niedzielę z Wilkami
#2 RadekFCB, 21.08.2008, 12:56
Ma rację - wyraźnym mankamentem w meczu z KSC, było szybkie tracenie piłek po przekroczeniu połowy boiska. Trzeba coś z tym zrobić.
#3 BoBeK, 21.08.2008, 13:08
Teraz MUSIMY WYGRAC!
#4 maszol19, 21.08.2008, 13:30
No muszę przyznać, że powiedział kilka pozytywnych zdań. Jeśli poprawią elementy, w których występują błędy, wtedy powinno pójść z górki. Oby mecz z Wolfsburgiem już to pokazał.
#5 Paju, 21.08.2008, 14:35
Dobrze koleś mówi,a i napewno wygramy z "Wilkami"
#41 pele, 21.08.2008, 15:33
bardzo dobrze mowi, wolfsburg musi poledz na rewirze...
#42 , 27.04.2011, 04:26
#43 , 27.04.2011, 04:27
#44 , 24.02.2013, 20:21
#45 , 12.05.2013, 04:41
#46 , 01.06.2013, 21:59
#47 , 01.06.2013, 22:00