Allianz Arena, München
15:30, 14 maja
Porażka z ADO. Powrót Eisfelda i Bandowskiego
komentarze: 0
W ubiegłą środę podopieczni Gertjana Veerbeka korzystając z przerwy na mecze reprezentacji rozegrali mecz kontrolny, w którym przeciwnikiem Niebiesko-białych był ADO Den Haag. Piłkarze VfL pomimo szybkiego prowadzenia, na które już w drugiej minucie wyprowadził ich Peniel Mlapa przegrali to spotkanie 1-2. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą, a bramki dla holenderskiego pierwszoligowca zdobyli Wolters (15.), i Becker (30.). Jedynym pocieszeniem był fakt, że po dłuższych nieobecnościach spowodowanych kontuzjami, na boisku ponownie ujrzeliśmy Thomas Eisfeld oraz nowo pozyskanego Jannika Bandowskiego.

VfL Bochum: Dornebusch – Gündüz, Gyamerah, Janelt, Ngwisani (57. Rieble) – Canouse, Stiepermann – Weilandt, Merkel, Ennali (57. Bandowski) – Mlapa (57. Eisfeld)

Bramki: 1:0 Mlapa (2.), 1:1 Wolters (15.), 1:2 Becker (30.)
dodał: VFL, dnia: 30.03.2017, 17:23