3:2
13:30, 27 sierpnia
Bochum pokonuje Köln
komentarze: 0
W rozgrywanym w czasie przerwy reprezentacyjnej meczu towarzyskim, VfL Bochum pokonało FC Köln 3-0. Jednego z goli zdobył Piotr Ćwielong, a kolejne trafienia to zasługa Nando Rafaela i Selima Gündüza. Spotkanie odbyło się na obiekcie Franz-Kremer-Stadion, gdzie na co dzień występują rezerwy FC Köln.

Pierwsza bramka padła tuż przed przerwą, kiedy to Piotr Ćwielong wykorzystał rzut karny po zagraniu ręką. Polski zawodnik miał także swój udział przy golu Nando Rafaela z 70. minuty. W 77. minucie wynik ustalił Gündüz - również przy tym trafieniu odznaczył się popularny "Pepe", który w ten sposób uczestniczył we wszystkich bramkowych akcjach VfL.

1. FC Köln: Kessler – Risse (64. Cueto), Maroh, Heintz (46. Sörensen), Scepanik – Vogt, Özcan (64. Hartel), Nagasawa – Jojic, Finne, Hosiner (64. Zoller)

VfL Bochum 1848: Riemann – Baack, Gül (83. Lach), Simunek, Wijnaldum (83. Leitsch) – Weis (72. Pytlik), Saglam (83. Krafft) – Mlapa (64. Gündüz), Eisfeld, Ćwielong – Rafael

Bramki: 0:1 Cwielong (44-k.), 0:2 Rafael (70.), 0:3 Gündüz (77.)

Sędzia: Sascha Stegemann
dodał: tuh, dnia: 09.10.2015, 18:52