2:1
13:30, 3 grudnia
Trzy bramki i pewne zwycięstwo w sparingu
komentarze: 0
VfL Bochum w rezerwowym składzie pokonał w meczu sparingowym ubiegłorocznego spadkowicza Oberligi - Sportfreunde Baumberg 3-0. W pierwszych 45 minutach gole nie padły. Dopiero po przerwie dwie bramki Nando Rafaela (52. i 68.) oraz trafienie Görkema Saglama (65.) ustaliły wynik meczu. W wyjściowym skadzie po dłuższym czasie wystąpili Jan Gyamerah oraz Jan Simunek.

VfL Bochum: Riemann (46. Dornebusch) – Niepsuj, Simunek, Cacutalua, Wijnaldum – Gyamerah (46. Gül), Gulden, Maria (46. Saglam) – Cwielong, Rafael, Novikovas (46. Kader, 70. Pavlidis)

Sportfreude Baumberg: Bergen, Asenso, Dehnen, Klotz, Daour, Lopez Torres, Weniger, Esslinger, Bhaskar, Löber, Saka; zmiennicy: Demba, Jaha, Srikantan, Rentmeister

Bramki: 1:0 Rafael (52.), 2:0 Saglam (65.), 3:0 Rafael (68.)

Sędzia: Florian Exner
dodał: VFL, dnia: 28.07.2015, 16:49