3:2
13:30, 27 sierpnia
Porażka na koniec. Bramka Ćwielonga
komentarze: 0
W dniu wczorajszym piłkarze VfL Bochum oficjalnie zakończyli okres przygotowawczy do sezonu 2015/16. Niebiesko-biali w mocno rezerwowym składzie przegrali w ostatnim sparingu ze Spartą Rotterdam 2-3.

Do przerwy po bramkach Brogno i van Moorsela Holendrzy prowadzili 2-0. Po zmianie stron obraz gry zupełnie się odmienił. Szybka bramka Pavlidisa oraz w końcówce wykorzystany rzut karny przez Piotra Ćwielonga pozwoliły ekipie Gertjana Verbeeka doprowadzić do wyrównania. Niestety sześć minut przed końcem ostateczny cios zadał Dogan przez co VfL Bochum poniosło pierwszą porażkę w przedsezonowych sparingach.

VfL Bochum: Dornebusch – Niepsuj (46. Lach), Simunek (61. Baack), Cacutalua, Gulden – Gül, Weis (61. Zengin), Saglam – Pavlidis, Rafael (61. Kader), Cwielong

Sparta 1. połowa: Kortsmit , van Buuren, Dougall, Sanusi, Ketting, Breuer, Verhaar, Eisden, Bergkamp, van Moorsel, Brogno

Sparta 2. połowa: Kortsmit, Breedijk, Claver, van der Stoep, Dumfries, Dijkstra, Mohamadi, Neral, Voskamp, Dogan, Langedijk

Bramki: 0:1 Brogno (14.), 0:2 van Moorsel (25.), 1:2 Pavlidis (46.), 2:2 Cwielong (79., k.), 2:3 Dogan (84.)
dodał: tuh, dnia: 22.07.2015, 11:17