2:1
13:30, 3 grudnia
Derbowe zwycięstwo
komentarze: 1
W jednym z ważniejszych przedsezonowych sparingów VfL Bochum pokonał MSV Duisburg 2-1. Wynik spotkania w 22. minucie otworzył Janik Haberer. Kwadrans później prowadzenie dla przyjezdnych podwyższył Gregoritsch. Honor tegorocznego beniaminka 2. Bundesligi uratował 20 minut przed końcem napastnik Janjic, skutecznie wykorzystując rzut karny.

VfL 1. połowa: Luthe – Celozzi, Simunek, Fabian, Wijnaldum – Losilla, Hoogland – Bulut, Haberer, Gregoritsch – Terodde

VfL 2. połowa: Riemann – Celozzi (59. Niepsuj), Fabian (75. Baack), Cacutalua, Perthel – Losilla (59. Gül), Hoogland (75. Gulden) – Bulut (75. Pavlidis), Haberer (75. Saglam), Terrazzino – Rafael

MSV Duisburg: Ratajczak – Bohl (46. Feltscher), Meißner (46. Bröker), Bajic (46. Bomheuer), Wolze (82. Behr) – Hajri, Albutat (60. Achenbach) – Dausch (68. Klotz), Grote (68. Scheidhauer/73. Brandstetter) – Janjic (87. Engin), Onuegbu (60. Iljutcenko)

Bramki: 0:1 Haberer (22.), 0:2 Gregoritsch (37.), 1:2 Janjic (70., k.)
Sędzia: Guido Winkmann (Kerken)
dodał: VFL, dnia: 13.07.2015, 21:53
#1 VfLGliwice, 15.07.2015, 00:02