Allianz Arena, München
15:30, 14 maja
VfL Bochum 4-3 PAOK Saloniki
komentarze: 0
W środę w kolejnym meczu sparingowym, drużyna Gertjana Verbeeka pokonała grecki PAOK Saloniki 4-3. Spotkanie rozegrano w oddalonym od Bochum o ok. 130km, holenderskim Arnheim.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 3-3. PAOK po dwóch strzałach Facundo Pereyra w przeciągu pierwszych jedenastu minut zdołali dwukrotnie wyjść na prowadzenie. VfL dzięki szybkim odpowiedziom za sprawą gola samobójczego i bramki Tima Hooglanda doprowadził do wyrównania.

W 42. minucie Grecy zanotowali w spotkaniu drugie samobójcze trafienie, jednak już trzy minuty później gola na 3-3 strzelił Stelios Kitsiou.

W drugiej połowie tylu emocji już nie mieliśmy. Jedyną bramkę, która zapewniła Niebiesko-białym zwycięstwo, a zarazem ustaliła wynik spotkania zdobył w 65. minucie Michael Gregoritsch.

To piąta wygrana w szóstym sparingu. Piłkarze Gertjana Verbeeka w dalszym ciągu pozostają niepokonani w przedsezonowych zmaganiach.

VfL Bochum: Riemann (46. Luthe) - Celozzi (46. Bulut) - Cacutalua (60. Lach) - Fabian (46. Simunek) - Perthel (46. Wijnaldum) - Losilla (73. Gül) - Hoogland (60. Gulden) - Haberer (60. Saglam) - Terrazzino (75. Pavlidis) - Gregoritsch (75. Kader) - Terodde (46. Rafael)

PAOK 1. połowa: Olsen – Vitor – Costa – Tzavellas – Maduro- Kitsiou – Golasa – Pelkas – Mak – Pereyra – Lucas

PAOK 2. połowa: Glykos – Skondras – Papagiannopoulos – Pongouras – Tziolis – Mystakidis – Charisis – Kace – Korovesis – Savvidis – Salpingidis
dodał: VFL, dnia: 11.07.2015, 11:04