Wildparkstadion, Karlsruhe
15:30, 13 sierpnia
Remis w czwartym sparingu
komentarze: 0
W środę, 1. lipca, VfL Bochum rozegrało swój czwarty przedsezonowy sparing. Rywalem Niebiesko-Białych była tym razem ekipa Preußen Münster. Mecz został rozegrany w Billerbeck i zakończył się remisem 2-2.

Do przerwy Bochum prowadziło po bramce Simona Terodde, jednak po zmianie stron to trzecioligowiec wyszedł na prowadzenie za sprawą trafień Ahmeta Saglama i posiadającego polskie korzenie Marcusa Piosseka. Ostatecznie remis dla VfL zapewnił w 76. minucie meczu Nando Rafael.

Preußen Münster 2 - 2 VfL Bochum:

VfL Bochum 1848 (1. połowa): Riemann – Celozzi, Fabian, Bastians, Wijnaldum – Terrazzino, Hoogland, Haberer – Bulut, Terodde, Maria

VfL Bochum 1848 (2. połowa): Luthe – Niepsuj, Lach, Cacutalua, Perthel – Pavlidis, Gül, Gulden – Saglam, Rafael, Cwielong

Preußen Münster: Lomb (46. Niehues) – Wiebe (46. Kopplin), Pischorn (46. Washausen), Heitmeier (46. Saglam), Müller – Piossek (70. Stoll), Schwarz, Bischoff (77. Schweers), Kara – Amachaibou, Reichwein

Bramki: 1:0 Terodde (36.), 1:1 Ahmet Saglam (48.), 1:2 Piossek (51.), 2:2 Rafael (74.)
dodał: tuh, dnia: 01.07.2015, 21:14